דולורס קנון (1931–2014) הייתה סופרת ומטפלת בהיפנוזה אמריקאית, שנודעה בזכות פיתוח שיטת ההיפנוזה הקוונטית (QHHT - Quantum Healing Hypnosis Technique) וכתיבת ספרים בתחום הרוחניות והמודעות הגבוהה.
חייה
קנון נולדה וגדלה בסנט לואיס, מיזורי. היא החלה את הקריירה שלה כעיתונאית ולאחר מכן עסקה בהיפנוזה יחד עם בעלה, ג'וני קנון. בשנות ה-60 הם החלו לבצע טיפולי היפנוזה, שהובילו לגילויים משמעותיים בנוגע לתקופות חיים קודמות ולתקשור עם ישויות גבוהות.
תרומתה להבנת התודעה
קנון פיתחה את שיטת ההיפנוזה הקוונטית (QHHT), המאפשרת גישה למצב תודעה עמוק שבו ניתן לתקשר עם מה שהיא כינתה "המודע העליון" או "העצמי הגבוה". דרך השיטה הזו, מטופלים יכולים לחוות חיים קודמים, לתקשר עם ישויות מדריכות, ולקבל תובנות וריפוי. קנון טענה כי תודעה היא אינסופית ומחוברת ליקום כולו, ושהבנתה יכולה להביא לריפוי ולשינוי תודעתי עמוק.
רטט ומים
אחד הנושאים שדולורס חקרה היה השפעת הרטט על מים. היא טענה כי מים יכולים לשמר מידע ולהגיב לשדות אנרגיה שונים, מה שמקשר לתיאוריות של מסארו אמוטו, שטען כי למים יש זיכרון והם מושפעים ממחשבות, מילים ורגשות. קנון הדגישה את החשיבות של הכוונה הטהורה והשימוש במים בריפוי.
קישורים לסרטים רלבנטיים:
  1. Dolores Cannon - Quantum Healing Hypnosis Technique (QHHT)
  2. Dolores Cannon - The Convoluted Universe
  3. Dolores Cannon - The New Earth
  4. Water Memory Documentary - Masaru Emoto's Experiments
 
חזרה לבלוג